گروه پژوهشی اندیشمند چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ۲۲:۳۵
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
چاپ کتاب اندیشمند ۱۳۹۷-۱۱-۰۲
چاپ کتاب

چاپ کتاب

یک ایده پیدا کنید. شما به یک ایده نیاز دارید، در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید یک کتاب داشته باشید. وقتی که ایده را به دست آوردید، به آن نگاه کنید و فکر کنید که این می تواند همان کتابی باشد که همیشه آرزوی آن را داشته اید؟ خیلی دقیق به آن نگاه کنید تا بتوانید ایده های بیشتری درباره ی کتاب به دست آورید. آن را بچرخانید، پشت و روی آن را نگاه کنید و توضیح مختصری از آن را بخوانید و اگر عکسی در کتاب موجود است به آن نگاه کنید.

 گام در چاپ کتاب 


11-یک ایده پیدا کنید.

شما به یک ایده نیاز دارید، در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید یک کتاب داشته باشید. وقتی که ایده را به دست آوردید، به آن نگاه کنید و فکر کنید که این می تواند همان کتابی باشد که همیشه آرزوی آن را داشته اید؟ خیلی دقیق به آن نگاه کنید تا بتوانید ایده های بیشتری درباره ی کتاب به دست آورید. آن را بچرخانید، پشت و روی آن را نگاه کنید و توضیح مختصری از آن را بخوانید و اگر عکسی در کتاب موجود است به آن نگاه کنید.

 

2.ایده ی خود را یادداشت کنید.

شما همچنین نیاز به یادداشت هدفتان و چند چیزی که می خواهید کتاب انجام دهید دارید.می خواهید چقذر طولانی باشد؟ هر فصل چند صفحه باشد؟ چه اسم هایی برای شخصیت های داستان استفاده خواهید کرد؟ چه کسانی کتاب شما را خواهند خواند؟ آیا فصل بندی خواهید داشت؟ ژانر کتاب چیست؟ از زبان اول شخص است یا سوم شخص؟ چیزهایی زیادی هستند که عوامل سازنده ی داستان نهایی شما هستند.

 

3.حالا شما آماده ی نوشتن هستید.

یک خودکار و چند کاغذ بردارید یا روی کامپیوتر تایپ کنید. نوشتن اولین فصل خیلی مهم است. آن را با دقت بنویسید، زیرا می تواند مهمترین قسمت کتاب باشد.مردم اغلب در فصل دوم ایده ی جدیدی پیدا می کنند. شما باید ایده های خود را در بخش جدایی به اسم ایده ثبت کنید. سعی کنید در طول روز به ایده ها فکر کنید.حتما آن ها را بنویسید.


4.بخش های داستان خود را مدیریت کنید.

به نوشتن ادامه دهید اما تعداد صفحاتی که در یک فصل دارید را نیز به خاطر داشته باشید.یک داستان فانتزی معمولی برای هر فصل باید حدود هفت صفحه ی کامپیوتری و 250 صفحه در کتاب، با حدود 5،6 یا 7 فصل داشته باشد، که داستان شما را به زیبایی بسط بدهد.


5.وقتی که داستانتان را تمام کردید، دوبار آن را دوره کنید. چه فکری می کنید؟

هرکاری می کنید، آن را با کتاب های نویسندگان حرفه ای مقایسه نکنید، زیرا آن ها تجارب زیادی دارند. اگر به دوستان یا خانواده نشان دهید، احتمالا می گویند که کتابتان عالی است. فکر خوبی است که داستانتان را برای یک دوست ایمیل کنید و نویسنده ای به اسم تدی فیتزجرارلد که در بلغارستان زندگی می کند نوشته است.ایده ی مسخره ای است اما شاید جواب دهد...


6.یک مدیر برنامه پیدا کنید.

این  بخش به اختیار خودتان است اما اغلب مردم این کار را کمک بزرگی می دانند. مدیربرنامه به شما اطلاعات می دهد، کمکتان می کند و به دنبال ناشر می گردد. و هر دوی شما یک علاقه ی مشترک دارید: کتاب هایتان.


7.به یک اسم خوب برسید.

این اسم باید مفاهیمی در کتابتان داشته باشد.اسامی ترسناک خوب هستند. (هری پاتر و سنگ جادو؟ عجب.نامگذاری کتابی در زمینه ی گرم شدن زمین به نام "دیگر به لباس گرم احتاجی نیست" جالب به نظر می رسد.


8.اگر می خواهید درباره ی یک جلد فکر کنید.

این امر اجباری نیست و ناشران می توانند این را با یک فرد حرفه ای هماهنگ کنند، اما ایده ی این که جلد کتابتان چطور به نظر برسد را به شما می دهد.


9.عقب بنشینید و ریلکس کنید، در حالی که مردم از شما درخواست امضا دارند.


10.یک امتیاز اضافی برای کسانی که مایل به نوشتن کتاب های تصویری هستند.

برای مثال: آموزش: اطمینان حاصل کنید که یک نقاشی فقط نتیجه ی چیزی که شما آرزو دارید روی کاغذ کشیده شود نباشد، بلکه چیزی باشد که اغلب مردم در هنگام کشیدن آن اشتباه می کنند...(موضوع هر چیزی که هست). برای مثال میخواهید نحوه ی کشیدن پنجه های یک ببر را توضیح دهید.بعد از توضیح روش کار، در ابتدا چیزی را بکشید که اغلب مردم می کشند، سپس نشان دهید که چه کار می کنید که این نقاشی بیشتر به واقعیت شبیه شود و بعد از انجام تعدادی از آن نقاشی ها: چه چیز و چگونه باید نقاشی کنید.


:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید
.
آخرین مطالب
بررسی موضوع تا ارائه نتایج
با توجه به رشد لحظه ای علم و نیاز کشور جهت رشد و ارتقا در هر حوزه ای از علم، تیم پژوهشی اندیشمند با بیش از 100 م...
۱۳۹۹-۰۱-۱۶
اپلای و بورسیه تحصیلی
تیم اپلای اندیشمند با شناسایی دانشگاه ها و دریافت زمان بندی ثبت نام ها، آشنایی کامل با اخذ ویزا، امور مهاجرت، اق...
۱۳۹۹-۰۱-۰۱
مقاله isi
انجام مقاله isi توسط کارشناسان مجرب اندیشمند...
۱۳۹۷-۱۱-۰۳
چاپ کتاب اندیشمند
یک ایده پیدا کنید. شما به یک ایده نیاز دارید، در غیر این صورت به هیچ وجه نمی توانید یک کتاب داشته باشید. وقتی که...
۱۳۹۷-۱۱-۰۲
چاپ مقاله
نوشتن مقاله در میان دانشجویان اغلب وظیفه ی ترسناکی به نظر می رسد.چه مقاله برای یک تحقیق باشد، برای یک کلاس، یا ح...
۱۳۹۷-۱۱-۰۱
ارشد و دکتری
عنوان (شامل عنوان فرعی)، نویسنده، آموزشگاه، گروه آموزشی، تاریخ تحویل، اساتید پژوهشی و مشاور، آموزشگاه ها و آدرس ...
۱۳۹۷-۱۱-۰۱
صفر تا صد چاپ مقاله
ویرایش انجام پایان نامه با کیفیت بالا و سرعت زیاد انجام میشود .موسسه اندیشمند.موسسه علمی پژوهی اندیمند با سالها ...
۱۳۹۷-۰۹-۲۹
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

تمدید مهلت دفاع از پایان نامه ها تا شهریور ماه
شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تهران اعلام کرد که با توجه یه پیگیری های این شورا، مهلت دفاع از پایان نامه ها تا شهریور ماه تمید می شود. [...]
تغییرات در کنکور از چه زمانی اجرا می شود؟
قائم مقام دبیر ستاد علم و فناوری شورای انقلاب عالی فرهنگی عنوان کرد: جزئیات برگزاری کنکور در طرح برگزاری چند کنکور در یک سال در حال تصویب در صحن شورا است و در صورت تصویب داوطلبا [...]
حداقل دو کنکور در سال برگزار خواهد شد
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور عنوان کرد: برگزاری دو کنکور در سال تصویب شد اما این تصمیمات مربوط به کنکور 1400 نیست و اجرایی شدن آن در سال 1401 نیز منوط به طی کردن دوره ای [...]