گروه پژوهشی اندیشمند چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ ۰۴:۰۹
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع

چه گزینه هایی برای کلاس اسپانسرشیپ خانوادگی کانادا وجود دارد؟

بسیاری از شهروندان کانادا و کسانی که اقامت دائم در خارج از کشور دارند و آرزو می کنند بتوانند به کانادا بیایند.

دولت کانادا روشهای مختلفی را ارائه می دهد تا بتواند این رویا را تحت کلاس حمایت مالی خانواده کلاس خود به واقعیت تبدیل کند. برنامه های حمایت مالی خانواده کانادا برخی از سخاوتمندترین برنامه های اتحاد خانواده در کشورهای توسعه یافته است. از این گذشته، دولت کانادا متعهد است خانواده ها را در هر زمان ممکن در کنار هم نگه دارد.

تعدادی از روابط وجود دارد که واجد شرایط حمایت از کلاس خانواده هستند از جمله همسران و شرکای قانونی، والدین و مادربزرگها و فرزندان وابسته. برای والدین و مادربزرگ ها و مادربزرگ ها نیز برنامه سوپر ویزا وجود دارد.

این برنامه ها با هدف ارتقاء توسعه اقتصادی و بهبود بازار کار با جذب سرمایه گذاران، کارآفرینان و افراد شاغل در خارج از کانادا با سرمایه گذاری در دسترس، مهارت های قابل توجه در کسب و کار و مهارت های کارآفرینی ارائه می شود.


کدام برنامه حمایت مالی خانواده برای شما مناسب است؟

چندین روش برای آوردن والدین یا پدربزرگ و مادر بزرگ به کانادا وجود دارد، از جمله برنامه حمایت مالی والدین و مادربزرگ ها، که شامل سالانه تعداد درخواست های پذیرفته شده است. برنامه سوپر ویزا وجود دارد که به والدین و پدربزرگ و مادربزرگ ها اجازه می دهد تا با ویزاهای چند بار ورود طولانی به کانادا بیایند که در کل 10 سال انقضاء دارد. مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید مهم این است که شما اطمینان حاصل کنید که والدین یا مادربزرگ و پدربزرگ شما شرایط لازم را دارند و این که الزامات حمایت مالی کانادا را برآورده می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد الزامات اسپانسرشیپ یا حمایتی و نحوه تحقق آنها، ارزیابی رایگان خود را امروز شروع کنید.
روند آوردن همسر به کانادا می تواند گزینه های مختلفی را برای متقاضی ارائه دهد که باید با دقت بررسی شود. به عنوان مثال، دو نوع حمایت مالی از همسران فدرال وجود دارد: داخل کشور و خارج از کشور. هر یک از این دو گزینه مزایا و مضرات خود را دارند. همچنین اطمینان از این که همسر یا شریک قانونی عادی از شرایط لازم برای صلاحیت برخوردار باشند و اینکه حامی مالی، الزامات حمایت مالی کانادا را برآورده می کند نیز مهم است. همچنین ممکن است تعدادی از برنامه های حمایت مالی کلاس خانوادگی استانی در دسترس شما باشد. برای اینکه دریابید که واجد شرایط حمایت مالی همسران هستید، امروز ارزیابی رایگان خود را شروع کنید.
اگر یک شهروند کانادایی یا مقیم دائم هستید و یک فرزند وابسته در خارج از کشور دارید که دوست دارید آن را به کانادا بیاورید، احتمالاً ممکن است این برنامه را تحت برنامه حمایت از کودک وابسته کانادا انجام دهید. مانند سایر برنامه های حامی مالی، مهم است که کودک وابسته شرایط لازم را داشته باشد و خود حامی مالی الزامات حمایت مالی کانادا را برآورده سازد. برای فهمیدن اینکه واجد شرایط یکی از برنامه های کلاس خانواده هستید ما شما را ترغیب می کنیم از امروز ارزیابی رایگان را شروع کنید.
گاهی اوقات، یک استان در کانادا ممکن است گزینه اقامت کانادا را برای اقوام یک شهروند کانادایی یا اقامت دائم ارائه دهد. برنامه های مهاجرت کانادا در معرض تغییر است، بنابراین ما شما را تشویق می کنیم تا ارزیابی رایگان خود را شروع کنید و ما با مدارک و اهداف فردی شما در مقابل برنامه هایی که در حال حاضر در دسترس هستند مطابقت خواهیم داشت.

همین حالا اقدام کنید و مشاوره تخصصی مهاجرت و اپلای خود را از کارشناسان متخصص در یافت کنید