گروه پژوهشی اندیشمند دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۷
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
انجام پایان نامه مالی و حسابداری ۱۳۹۷-۱۱-۲۷
راهنمای نگارش پایان نامه حسابداری

راهنمای نگارش پایان نامه حسابداری

حسابداری به مجموعه ای از تجارت ها و کسب و کارهایی منتسب است که برای پیگیری دقیق حساب ها، صندوق و معاملات بین یک کارخانه و سرمایه داران مختلف آن، یعنی مشتریان و شرکا طراحی شده است. حسابداری در نوع عامیانه آن به اندازه خود تجارت قدمت دارد، اما حسابداری به شیوه نوین خود به رنسانس ایتالیایی که در آن کلید اختراعات و خلاقیت ها و استانداردها در چگونگی ارائه حسابداری دیده شده است، بر می گردد. از آن زمان به بعد، حسابداری اهمیت فراوانی در اقتصاد و حقوق تجاری، و استراتژی های فرضی به علاوه سود اصلی آن به عنوان یک فن تجاری به دست آورد. حسابداری نه تنها به قلب تجارت بلکه به سیاست های عمومی (مانند تعرفه ها و نظام های تجاری) نزدیک است، پس یک پایان نامه حسابداری می تواند طیف وسیعی از موضوعات را در بر بگیرد. همانطور که گفته شد، حسابداری یک موضوع خاص است و اغلب حاوی اصطلاحات فنی و مفاهیم ریاضی است که برای اشخاص خارجی نامفهوم است. تعریف پایان نامه حسابداری یک مساله ساده ای برای اطمینان حاصل کردن از این است که پایان نامه در پایه و اساس اغلب کارهای پذیرفته شده و استاندارد حسابداری (مانند متمایز کردن از کارهای مالی) ریشه دوانده است.
 

راهنمای نگارش پایان نامه حسابداری

تعریف پایان نامه حسابداری

حسابداری به مجموعه ای از تجارت ها و کسب و کارهایی منتصب است که برای پیگیری دقیق حساب ها، صندوق و معاملات بین یک کارخانه و سرمایه داران مختلف آن، یعنی مشتریان و شرکا طراحی شده است.

حسابداری در نوع عامیانه آن به اندازه خود تجارت قدمت دارد، اما حسابداری به شیوه نوین خود به رنسانس ایتالیایی که در آن کلید اختراعات و خلاقیت ها و استانداردها در چگونگی ارائه حسابداری دیده شده است، بر می گردد. از آن زمان به بعد، حسابداری اهمیت فراوانی در اقتصاد و حقوق تجاری، و استراتژی های فرضی به علاوه سود اصلی آن به عنوان یک فن تجاری به دست آورد. حسابداری نه تنها به قلب تجارت بلکه به سیاست های عمومی (مانند تعرفه ها و نظام های تجاری) نزدیک است، پس یک پایان نامه حسابداری می تواند طیف وسیعی از موضوعات را در بر بگیرد. همانطور که گفته شد، حسابداری یک موضوع خاص است و اغلب حاوی اصطلاحات فنی و مفاهیم ریاضی است که برای اشخاص خارجی نامفهوم است. تعریف پایان نامه حسابداری یک مساله ساده ای برای اطمینان حاصل کردن از این است که پایان نامه در پایه و اساس اغلب کارهای پذیرفته شده و استاندارد حسابداری (مانند متمایز کردن از کارهای مالی) ریشه دوانده است.

تحقیق درباره پایان نامه حسابداری شما

چیزی به عنوان پایان نامه حسابداری عمومی وجود ندارد، فقط پایان نامه هایی که بر پایه موضوعات و درخواست های خاص باشند، برای مثال، در بازرسی و نظام های تنظیمی، اوراق سرمایه گذاری، پیش بینی های مدیریتی، تصمیمات استراتژیک و غیره. به این صورت، تحقیق در مورد پایان نامه حسابداری به این بستگی دارد که تمرکز خاص شما در کجا به سایر مباحث برخورد می کند. برای مثال، اگر شما مطالعه ای تحت عنوان راهی که روش حسابداری یک کمپانی روی سهام آن اثر می گذارد را انتخاب کنید، تحقیق پایان نامه شما حالت گردهمایی و مقایسه دو سری داده را به خود می گیرد که باید تصمیم بگیرید این داده ها رابطه ای باهم دارند یا خیر. از جهت دیگر، اگر شما مطالعه راجع به این موضوع را انتخاب کنید که آیا یک حسابرس واقعا بی طرف است، تحقیق در مورد پایان نامه شما را به انواع مختلفی از داده ها می رساند، مثلا اطلاعاتی در مورد وضعیت منافع مربوط به حسابرسان را نشان می دهد.

سازمان دهی پایان نامه حسابداری

در میان هم نوعان خود در نوشته های کسب و کار، مانند پایان نامه های اقتصادی و مالی، پایان نامه حسابداری ملزم به رعایت ساختار عمومی رو به رو است: مقدمه، پیشینه پژوهشی، روش شناسی، استدلال، نتیجه گیری و منابع. در سازمان بندی پایان نامه حسابداری خود، در ذهن داشته باشید که چارت ها، نمودارها و سایر موارد دیداری ممکن است بخش مهمی از استدلال های شما باشد، و اگر بیشمار باشند باید در ضمیمه پایان نامه به آن ها اشاره شود (ضمیمه بعد از نتیجه گیری نوشته می شود). در این طرح کلی گسترده، تنوع زیادی وجود دارد، مخصوصا در قسمت استدلال، و راه های زیادی برای حرکت کردن وجود دارد. اگر بخش عمده استدلال های شما مقایسه روش های حسابداری بین المللی باشد، باید سازمان دهی پایان نامه خود را وارونه انجام دهید، برای مثال توسط ساختن جدولی برای روش های بین المللی حسابداری، بحث در مورد بحث های جالب تر از این مقایسه، و تصمیم گیری راجع به اینکه چگونه ادبیات حسابداری موجود با موضوع انتخاب شده برخورد می کند.

احتمالات یک پایان نامه حسابداری

دو نوع پایان نامه حسابداری وجود دارد: آنهایی که باید ارتباط نزدیک به یک موضوع یا مورد خاص (همانطور که گفته شد، برای مثال، توسط عنوان یک مقاله) داشته باشند، و آنهایی که نویسنده راه گریزی برای انتخاب پایان نامه دارد، تا جایی که آن موضوع نسبتا به حسابداری مرتبط باشد. در این مورد، موضوعات پایان نامه از روش اول بیشتر است. ممکن است، برای مثال، برای نوشتن یک پایان نامه حسابداری که نقش اساسی حسابداری در رمان های چارلز دیکنز را مورد بحث قرار دهد، با ملاحظه این که سازمان حسابداری با شخصیت های سیاسی یک کشور مشابه هستند، یا بحث در مورد تاثیری که روش های بین المللی حسابداری – مانند تعرفه ها و مالیات برون مرزی - بر روابط اجتماعی می گذارند. مزیت پیگیری کردن این نوع موضوعات برای پایان نامه حسابداری این است که به خواننده اجازه می دهد متن را راحت تر متوجه شود. از لحاظ دیگر، اگر نویسنده این پایان نامه پیش زمینه قابل اطمینانی در حسابداری داشته باشد، می تواند یک پایان نامه خوب از میان تعداد زیادی نشریه در زمینه حسابداری و تئوری روش حسابداری استخراج کند، نویسنده یک پایان نامه حسابداری می تواند تمرکز خود را روی روش های حسابداری یک کشور خاص که در تئوری عمومی ذکر یا تحلیل نشده است بگذارد. این نوع پایان نامه های حسابداری می توانند سهم خاصی را در این رشته داشته باشند.

20 عنوان برای پایان نامه حسابداری که باعث خیره شدن حضار می شود 

حسابداری می تواند مبحث جالبی باشد، و موضوعات زیادی وجود دارد که بشود در مورد آن ها صحبت کرد. فقط افراد مشخصی قادر به تحصیل در رشته حسابداری یا در قدم بالاتر گرفتن کارشناسی ارشد در این رشته هستند.

شما تمام کلاس ها و امتحانات را پشت سر گذاشته اید و آماده هستید که این کار را به اتمام برسانید. فقط یک کار مانده است که باید انجام دهید پایان نامه تان.

گاهی اوقات رسیدن به عنوانی مناسب برای پایان نامه سخت است. البته، شما چیزی می خواهید که توجه خواننده را جلب کند و برای خود شما نیز جالب باشد، زیرا زمان زیادی را صرف انجام آن خواهید کرد.

برای کمک به شروع کردن و الهام گرفتن شما، فهرست 20 ایده در زیر گذاشته شده است:

1.سرمایه شخصی: بهترین راه برای مدیریت سرمایه شخصی چیست؟

2.مالیات: به عنوان شهروند نیاز است چه چیزهایی را بدانیم؟ (یا به عنوان مدیران کسب و کار).

3.نقدینگی: چگونه نقدینگی روی کسب و کارهای کوچک تاثیر می گذارد؟

4.سرمایه گذاری کسب و کار: کسب و کارها چگونه سرمایه خود را افزایش می دهند؟

5.وام: چگونه می توان آن را مدیریت کرد یا کاملا از آن دوری کرد؟

6.لیست حقوق: چه سیستم هایی کارآمدتر هستند؟

7.بازرسی: چرا این موضوع مهم است؟

8.بازارهای مالی: چه نقشی در اقتصاد بازی می کنند؟

9.بازارهای مالی خارجی: سرمایه گذاری های خارجی چگونه روی بازارهای مالی خارجی تاثیر می گذارند؟

10.سیستم های اطلاعاتی حسابداری: اینترنت چه تاثیری روی سیستم های اطلاعاتی حسابداری می گذارد؟

11. حسابداری برون مرزی: چه زمانی غیر قانونی است؟

12.کارهای حسابداری: دانشجویان چگونه میتوانند مطالبی که آموخته اند را استفاده کنند؟

13.اصول اخلاقی: نگاهی به اصول کاری و اخلاقی صحیح در این زمینه.

14.تکنولوژی های جدید: حسابداری چه تغییراتی در طول تاریخ کرده است؟

15.استانداردهای حسابداری: آیا واقعا تاثیر گذار هستند؟

16:بانکداری: چه نوع سیستم حسابداری در بانکداری استفاده می شود؟

17.تاریخ: نگاهی کلی به حسابداری.

18.سهام بازار: برای سرمایه گذاری مناسب چگونه از حسابداری استفاده کنیم؟

19.تجارت: چگونه می توانید از حسابداری موثر با تجارت استفاده کنید؟

20.جوانب آینده: حسابداری در آینده چه مسیری را طی خواهد کرد؟

با این 20 موضوع برای پایان نامه حسابداری، شما در جایگاهی هستید که ذهن خود را روی یک موضوع متمرکز کنید و یک مقاله بسیار خوب بنویسید. به پاسخ سوالات بالا فکر کنید، سپس قادر خواهید بود به موضوعی مناسب برسید. وقتی عنوان پایان نامه خود را داشته باشید، می توانید شروع به نوشتن کنید.

به منابع توجه کنید. آیا از قبل چندین منبع برای موضوعی مشخص داشته اید؟ به یاد داشته باشید که آن ها باید منابع علمی باشند نه سایت هایی که پایه و اساس معتبری ندارند.

آیا مقاله ای دارید که سال قبل یا برای کلاس قبلی نوشته باشید؟ می توانید آن ایده را گسترش دهید، یا موضوع جدیدی به آن اضافه کنید و آن را تبدیل به یک پایان نامه تمام عیار کنید.

راه های زیادی برای انتخاب موضوع برای پایان نامه حسابداری وجود دارد، و لازم نیست حتما خشک باشد. موضوعی پیدا کنید که به آن علاقه داشته باشید. برای پیدا کردن موضوع کارشناسی ارشد خود از عناوین بالا استفاده کنید.

 

در صورت تمایل  به اخذ مشاوره و یا سفارش کار اینجا کلیک نمایید.

نام نویسنده: سینا لطفی


   رای :
:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

در سال های اخیر چاپ مقاله علمی در بین دانشگاهیان رواج پیدا کرده است. افراد زیادی مقالات خود را برای نشریات معتبر ارسال می کنند. تعدادی از این مقالات چاپ شده و تعدادی ر ... [لینک]

چاپ مقاله در نشریات ISI تاثیرات مثبتی در رزومه دانشجویان، اساتید و محققان دارد. از این رو بسیاری از این افراد در تلاش هستند تا بتوانند نتیجه پژوهش های خود که سال ها یا ... [لینک]

نگارش مقاله علمی طرفداران زیادی در بین اساتید و دانشجویان دارد. در این بین رعایت نکات مهم در نگارش مقاله کمک بزرگی به موفقیت شما در چاپ مقاله خواهد کرد. ... [لینک]


.
مقالات مرتبط
خدمات چاپ کتاب – کتاب از پایان نامه
چاپ کتاب از پایان نامه ارشد در بین دانشجویان بسیار مرسوم است. این کار باعث بیشتر دیده شدن پایان نامه می شود و مز...
۱۳۹۹-۰۳-۱۱
چگونه از پایان نامه خود کتاب استخراج کنیم؟
تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه های این روزهای دانشجویان است. چاپ کتاب علاوه بر اینکه باعث افزای مخاطبین د...
۱۳۹۹-۰۲-۰۶
نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد
فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد که با عنوان تحلیل داه ها شناخته شده است، یکی از فصول مهم در انجام پایان نامه ...
۱۳۹۹-۰۱-۰۶
نکاتی در مورد نگارش فصل سوم پایان نامه کارشناسی ارشد
فصل سوم پایان نامه نیز مانند سایر فصول آن از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی این فصل را مهمترین فصل پایان نامه م...
۱۳۹۹-۰۱-۰۵
اصول و قواعد نگارش پایان نامه در دانشگاه های آزاد و سراسری
دانشجویان باید برای نگارش پایان نامه یک سری اصول و قواعد را رعایت کنند. این اصول در هر دانشگاهی متفاوت است. در ا...
۱۳۹۸-۱۲-۲۸
هنگم نوشتن پایان نامه این نکات را رعایت کنید
نوشتن یک پایان نامه خوب ارتباطی با رشته تحصیلی شما ندارد. پایان نامه مهارت شما در انجام کارهای پژوهشی را نشام می...
۱۳۹۸-۱۲-۲۷
چگونه برای پایان نامه خود یک مقدمه خوب بنویسیم؟
مقدمه از مهمترین بخش های یک پایان نامه است. دانشجویان باید در نگارش مقدمه توجه ها را به خود جلب کنند و علت انجام...
۱۳۹۸-۱۲-۲۶
چگونه نوشتن پایان نامه خود را آغاز کنیم؟
پایان نامه یک پژوهش علمی است که انجام آن برای اغلب دانشجویان دشوار می باشد. در اینجا نحوه شروع پایان نامه نویسی ...
۱۳۹۸-۱۲-۲۵
نحوه نگارش فصل اول پایان نامه کارشناسی ارشد
فصل اول پایان نامه در عین ساده بودن بسیار مفصل است و خواننده را با موضوع و محتوای کلی پایان نامه آشنا می کند....
۱۳۹۸-۱۲-۲۴
نحوه نگارش فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد
پایان نامه دارای فصول مختلفی است که هر کدام با هدف خاصی ارائه می شود. در این بخش نحوه نوشتن فصل دوم پایان نامه ر...
۱۳۹۸-۱۲-۲۱
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

محبوب ترین مقالات
مقاطع پیش از دکتری - مقاطع تحصیلی کاناد

در مقاله قبلی به معرفی انواع مقطع دکتری در کانادا پرداخته شد. حال در این مقاله به معرفی انواع مقطع تحصیلی پیش از دکتری در کاناد می پردازیم. علاقمندان به کسب اطلاعات و یا مهاجرت به این کشور می توانن ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
طرح کلی یک مقاله

طرح کلی زیر یک فرمت پایه برای اغلب مقالات علمی را نشان می دهد. اهمیتی ندارد که مقاله چند صفحه است، باید همواره دارای مقدمه، متن اصلی، و نتیجه گیری باشد. این متن را بخوانید تا با مطالبی که در هر قسم ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
چاپ مقاله در مجلات داخلی

از جمله خدماتی که موسسه پژوهشی اندیشمند ارائه می دهد اخذ پذیرش از مجلات علمی پژوهشی داخلی است. مجلات علمی پژوهشی مجلاتی هستند که وزارت علوم و وزارت بهداشت آن ها را تایید کرده است. ... [لینک]

آخرین فهرست مقالات
اپلای و بورسیه تحصیلی

در سال 2010 در حدود 34 میلیون نفر در کانادا زندگی می کردند. کانادا به عنوان یک کشور دارای سه قشر بنیانگذار است: بومی، فرانسوی و انگلیسی. با این حال در طول تاریخ کشور مهاجرت همچنین نقش مهمی در ایجاد ... [لینک]

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

ادامه آموزش مجازی دانشگاه ها در سال تحصیلی جدید
وزیر علوم عنوان کرد: در سال تحصیلی آینده شرایط بهتر خواهد شد. اما مبنای ما برای ارائه دروس به صورت آموزش مجازی است. البته حضور دانشجویان برخی مقاطع تحصیلی در فواصل زمانی مختلف ن [...]
تکمیل فرم خوداظهاری داوطلبان در کنکور دکتری 99
داوطلبان آزمون دکتری 99 که اخیرا به کرونا شده اند، باید برای حضور در محل امتحان فرم خوداظهاری خود را تا 21 تیر ماه تکمیل کنند. [...]
تاسیس داروخانه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران
رئیس دانشکده داروسازی پردیس بین المللی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعلام کرد: اولین داروخانه آموزشی این دانشگاه در جهت افزایش مهارت حرفه ای دانشجویان احداث شد. [...]

در باره ما

هدف موسسه اندیشمند افزایش اطلاعات و سطح توانمندی پژوهشگران در عرصه نگارش و چاپ متون علمی خود می باشد. موسسه اندیشمند خدمات بررسی، مشاوره، آموزش، ویرایش و ... متون علمی (مقاله ، کتاب ، طرح پژوهشی و .. ) را به اساتید و پژوشگران ارجمند ارائه می نماید .تیم تخصصی اندیشمند به نویسندگان کمک میکند تا بتوانند در هر زمینه و هر رشته و به هر زبان زنده دنیا حاصل پژوهش خود را در قالب مقاله و کتاب به چاپ برسانند. خانواده تخصصی اندیشمند متشکل از 100 پژوهشگر شاخص در هر رشته تخصصی می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری با این شرکت در حال همکاری هستند . این شرکت از سال 1393 آغاز به کار نموده و تاکنون بیش از 4000 پروژه تحقیقاتی را مدیریت نموده و به سر انجام رسانده است . خدمات ما صرفا مشمول پژوهشگران نبوده و خدمات پژوهش جهت انجام طرح های پژوهشی به شرکت ها و سازمان ها ارائه میگردد، ا بیشتر

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع

مهاجرت به کانادا برای افرادی که به دنبال کیفیت بهتر زندگی هستند، یکی از بهترین گزینه ها در جهان است. این امر فرصت های بسیاری برای پیشرفت شغلی و همچنین تقویت شخصی ایجاد می کند. در این بخش [...]


الزامات ویزای کانادا + عکس ویزای کانادا

ویزای کانادا

بسته به کشور محل اقامت شما ، اگر می خواهید به کانادا مراجعه کنید ، ممکن است نیاز به درخواست ویزای کانادا داشته باشید. در اینجا کشورهایی که برای س[...]


Humber College

دانشگاه هامبر با عنوان کالج هامبر، موسسه فناوری و یادگیری پیشرفته هامبر، در سال 1967 تأسیس شد. این دانشگاه به عنوان یک کالج عمومی با بودجه عمومی در آنتاریو در کشور کانادا فعالیت می کند. د[...]

به چه دلایلی مقاله شما ریجکت می شود؟

در سال های اخیر چاپ مقاله علمی در بین دانشگاهیان رواج پیدا کرده است. افراد زیادی مقالات خود را برای نشریات معتبر ارسال می کنند. تعدادی از این مقالات چاپ شده و تعدادی ریجکت می شوند. در این[...]


نکات مهم در نگارش یک مقاله ISI

چاپ مقاله در نشریات ISI تاثیرات مثبتی در رزومه دانشجویان، اساتید و محققان دارد. از این رو بسیاری از این افراد در تلاش هستند تا بتوانند نتیجه پژوهش های خود که سال ها یا ماه ها برای دستیابی[...]


نحوه استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ آن

استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه یکی از بهترین راه ها برای تقویت رزومه دانشجویان است. این کار ملزم به رعایت برخی نکات است تا بتوانید مقاله خود را در نشریات معتبر به چاپ برسانید.

[...]

چگونه متوجه مرتبط بودن حیطه مقاله خود با حیطه نشریه شویم؟

اسکوپ نشریه بیان کننده اهداف و حیطه موضوعی آن نشریه است. چیزی که نشریه می خواهد به آن دست پیدا کرده و آن را به خوانندگان خود برساند.

[...]

یک ناشر چه مواردی را باید رعایت کند؟

ناشران نیز در کنار نویسندگان و سایر افراد که در تولید و چاپ یک کتاب یا مقاله مشارکت دارند، باید یک سری اصول اخلاقی مربوط به نشر را رعایت کنند تا مشکلی در کار به وجود نیاید.

[...]

دست نوشته خود را برای وایلی ارسال کرده اید، قدم بعدی چیست؟

این متن شما را با مراحل تبدیل دست نوشته به کتاب آشنا می کند. اگر از ترتیب مراحل مطمئن نیستید یا سوال خاصی دارید، با مسئول پروژه خود تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

[...]

خدمات چاپ کتاب – کتاب از پایان نامه

چاپ کتاب از پایان نامه ارشد در بین دانشجویان بسیار مرسوم است. این کار باعث بیشتر دیده شدن پایان نامه می شود و مزایای دیگری نیز برای دانشجو به همراه دارد. در این بخش نحوه چاپ کتاب از پایان[...]


چگونه از پایان نامه خود کتاب استخراج کنیم؟

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه های این روزهای دانشجویان است. چاپ کتاب علاوه بر اینکه باعث افزای مخاطبین دانشجویان می شود، رزومه تحصیلی و کاری آن ها را نیز تقویت می کند.

[...]

نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد

فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد که با عنوان تحلیل داه ها شناخته شده است، یکی از فصول مهم در انجام پایان نامه است. در این بخش محتوای این فصل را بررسی خواهیم کرد.

[...]

مرکز استنادی علوم جهان اسلام

مرکز استنادی علوم جهان اسلام با نام اختصاری ISC، سومین پایگاه استنادی معتبر برای چاپ مقالات به شمار می رود. چاپ مقاله ISC امتیازات زیادی برای محقق در بر دارد.

[...]

چه ژورنالی برای چاپ مقاله شما مناسب است؟

در سال های اخیر، چاپ مقاله در ژورنال های داخلی و خارجی طرفداران زیادی پیدا کرده است و دانشجویان و محققان در این عرصه به رقابت پرداخته اند. در این مقاله با ژورنال های معتبر برای چاپ مقاله [...]


چگونه مقالات علمی را رایگان دانلود کنیم؟

یکی از مشکلاتی که دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری با آن مواجه هستند، عدم دسترسی به مقالات و پایان نامه های انگلیسی به روز است. تعدادی سایت داخلی و خارجی وجود دارند که با دریافت مبلغ اندکی به[...]