گروه پژوهشی اندیشمند یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۱۳
تلفن : 66492504,66176087
سفارش سریع
پذيرش و چاپ مقاله ۱۳۹۷-۱۱-۱۵
اکسپت و چاپ مقاله ISI

اکسپت و چاپ مقاله ISI

چاپ یک مقاله تحقیقاتی در نشریات با داوری کامل فعالیت مهمی در میان جوامع علمی است. این کار به شما اجازه می دهد که با سایر محققان ارتباط برقرار کنید، اسم و رسمی به دست آورید و در تیراژ کار کنید و ایده ها و تحقیقات خود را تکمیل کنید. به چاپ رساندن مقاله کار آسانی نیست، اما شما می توانید به وسیله ارسال یک تحقیق خلاقانه و در عین حال رک و راست، شانس خود را بالا ببرید. همچنین پیدا کردن نشریه علمی متناسب با موضوع و سبک نوشتن شما امر مهمی است، بنابراین شما می توانید مقاله تحقیقاتی خود را متناسب با آن بنویسید و شانس چاپ و به رسمیت شناخته شدن مقاله را افزایش دهید.
 

چگونه یک مقاله تحقیقاتی را چاپ کنیم؟

1. سابمیت (و ارسال مجدد) مقاله

از یک همکار یا استاد بخواهید که مقاله شما را داوری کند. آن ها باید مقاله شما را از نظر گرامر، اشتباهات نوشتاری، اشتباهات چاپی، وضوح و اختصار بررسی کنند. آن ها باید درباره محتوای مقاله شما نیز تحقیق کنند. مقالات تحقیقاتی باید موضوعی را ارائه دهند که با مفهوم و مناسب باشد. باید واضح نوشته شده باشد، دنبال کردن آن ها راحت باشد و برای مخاطبان مناسب باشد.

از دو یا سه نفر بخواهید مقاله تان را داوری کنند. حداقل یکی از آن ها نباید در موضوع مورد نظر متخصص باشد. زاویه دید خارجی آن ها می تواند ارزشمند باشد. از آنجایی که همه ی داوران در موضوع خاص شما متخصص نخواهند بود.

2. مقاله خود را بر اساس نظرات داوران بازبینی کنید. احتمالا قبل از ارسال نهایی باید چندین بار آن را بازنویسی کنید. تلاش کنید که مقاله شما واضح و جالب باشد و دنبال کردن آن آسان باشد. این کار شانس مقاله شما را برای منتشر شدن افزایش می دهد.

3. دست نوشته خود را طبق نیازمندی های مجله ای که انتخاب کرده اید آماده کنید. قالب مقاله تحقیقاتی خود را به صورتی آماده کنید که مناسب راهنمای نگارش آن نشریه باشد. اکثر نشریات سندی را با عنوان راهنمای نویسنده آماده می کنند که ساختارهای خاصی را در مورد لایه بندی، فونت نوشتاری و طول مقاله تعیین می کنند. این راهنما درباره چگونگی ارسال مقاله نیز شما را راهنمایی می کند و جزئیات روند داوری را نیز به شما می گوید.

مقالات علمی اغلب فرمت خاصی را دنبال می کنند، مانند: چکیده، مقدمه، روش ها، نتایج، مباحثه، نتیجه گیری، تقدیر و تشکر و منابع. مقالات هنری و انسانی معمولا شامل گروه بندی های کمتری هستند.

4. زمانی که فکر می کنید مقاله شما آماده ارسال است آن را ارسال کنید. در وبسایت مجله به قسمت راهنمای نویسنده بروید و موارد مورد نیاز برای ارسال را مرور کنید. اگر فکر می کنید که مقاله شما تمام موارد موجود در راهنما را به خوبی رعایت کرده است آن را ارسال کنید. بعضی نشریات اجازه ارسال آنلاین مقاله را می دهند اما برخی نسخه چاپی را ترجیح می دهند.

مقاله خود را در یک زمان برای چند نشریه ارسال نکنید.

وقتی ارسال آنلاین انجام می دهید از ایمیل دانشگاهی خود استفاده کنید. این کار باعث ارتباط شما با یک موسسه تحقیقاتی می شود و به اعتبار کار شما اضافه می کند.

5. وقتی اولین واکنش نشریه را می بینید عصبی نشوید. تعداد بسیار کمی از مقالات ارسال شده به مجلات با داوری کامل، پذیرش فوری دریافت می کنند. اگر شما یکی از این پذیرش ها دریافت کردید، جشن بگیرید! در غیر این صورت به آرامی با پاسخی که دریافت کرده اید کنار بیایید.

پذیرش با اصلاح. طبق نظرات سازنده داوران، فقط اصلاحات جزئی لازم است.

اصلاح و ارسال مجدد. قبل از انتشار، تغییرات اساسی تری لازم است، اما نشریه خیلی به مقاله شما علاقه مند شده است.

عدم پذیرش و ارسال دوباره. مقاله در حال حاضر ارزش چاپ را ندارد اما تغییرات اساسی و تمرکز مجدد ممکن است نتیجه ی اولیه را تغییر دهد.

عدم پذیرش مقاله. مقاله برای این نشریه مناسب نیست و مناسب نخواهد شد، اما این به این معنی نیست که مقاله برای سایر مجلات نیز مناسب نباشد.

6. نظرات داوران را به عنوان انتقادهای سازنده بپذیرید. اغلب اوقات، از شما درخواست می شود که بر اساس نظرات چندین (اغلب سه) داور ناشناس و سردبیر، مقاله خود را اصلاح و دوباره ارسال کنید. انتقادات آن ها را با دقت مطالعه کنید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

پیوندهای زیادی به مقاله اصلی خود اضافه نکنید. در عوض منعطف باشید و در جهت فیدبک هایی که دریافت می کنید روی مقاله کار کنید. از توانایی های خود به عنوان یک محقق استفاده کنید و یک مقاله ممتاز بنویسید.

اگرچه مجبور نیستید که با فروتنی نظرات داوران که حس می کنید درست نیستند را قبول کنید. با سردبیر صحبت کنید و موقعیت خود را با احترام و اعتماد به نفس توضیح دهید. به یاد داشته باشید که شما در این موضوع خاص متخصص هستید.

7. تلاش برای چاپ مقاله را ادامه دهید. حتی اگر در آخر توسط نشریه مورد نظرتان رد صلاحیت شدید، به بازنویسی مقاله خود ادامه دهید و آن را برای سایر نشریات ارسال کنید.

به یاد داشته باشید که یک مقاله پذیرفته نشده، لزوما مساوی با یک مقاله بد نیست. عوامل ناشناخته، بسیاری از آن ها که کاملا از کنترل شما خارج هستند، تصمیم می گیرند که کدام مقالات پذیرفته شوند.

به سراغ دومین نشریه انتخابی خود بروید. حتی می توانید از سردبیر نشریه اول راهنمایی بخواهید.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مقالات ISI به این لینک مراجعه فرمایید .

در صورت تمایل به اخذ مشاوره رایگان کلیک نمایید.

نام نویسنده: سینا لطفی


   رای :
:این مطالب را با دیگران اشتراک بگذارید

آخرین مقالات

پذیرش و چاپ مقاله در نشریات علمی معتبر با اهداف مختلفی صورت می گیرد. چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی در ایران طرفداران زیادی دارد. در این بخش شما را با نحوه پذیرش و ... [لینک]

مرکز استنادی علوم جهان اسلام با نام اختصاری ISC، سومین پایگاه استنادی معتبر برای چاپ مقالات به شمار می رود. چاپ مقاله ISC امتیازات زیادی برای محقق در بر دارد. ... [لینک]

چاپ مقاله ISI در اصفهان، شیراز، مشهد، تهران و سایر شهرها که دارای دانشگاه های بزرگ و معتبر هستند، طرفداران بسیار زیادی دارد. شاخص های اندازه گیری این نشریات چه شاخص ها ... [لینک]


.
گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۸-۰۶-۲۰

Nika jafari:

Salam o rooz bekhyr mikhastam zhornalhaye mortabet ba reshteye hoooghooghe jaza va jorm shenasio moarefi konid Isi wos alabate Va in ke paziresh tazmini hast Hazinaram mohebat bfarmayiiid

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۷-۱۱-۲۸

زهتابیان:

سلام درخواست accept and print در یک مجله معتبر دارم.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

با سلام .کارشناسان ما برای مشاوره برای چاپ مقالات isi در مجلات معتبر علمی پژوهشی اطلاعات لازم را از طریق ایمیل در اختیار شما قرار میدهند.برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های تلفن : 66492504,88927214 در تماس باشید

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۷-۱۱-۲۴

دانیال:

مقاله isi در مورد جوشکاری در پالایشگاه ها و سیستم پاپینگ مرتبط با رشته ی مکانیک سیالات

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

با سلام اتفاقا در زمینه مورد نظر شما پژوهشگران کار کشته ای در موسسه اندیشمند مشغول به فعالیت هستند .حتما در سریعترین زمان ممکنه اطلاعات لازم در اختیار شما قرار میگیرد .پیروز باشید.

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

۱۳۹۷-۱۱-۱۶

سادات:

سلام مطلب خوبی بود.من برای انجام مقاله ISI نیاز به کمک دارم .من یک مقاله از پایان نامه خودم نوشتم می خواهم این مقاله در یک مجله معتبر چاپ کنم .

گروه اندیشمند بخض پرس پاسخ

پاسخ : آدمین

با سلام خرسندیم که این مقاله مورد توجه شما قرار گرفت .برای چاپ مقاله در مجلات ISI باید ابتدا مقاله شما توسط کارشناسان ما بررسی شود و در صورت نیاز ویرایش های لازم انجام شود.لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره های تلفن : 66492504,88927214 در تماس باشید.تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.با آرزوی موفقیت

مقالات مرتبط
چگونه مقاله خود را در نشریات معتبر چاپ کنیم؟
پذیرش و چاپ مقاله در نشریات علمی معتبر با اهداف مختلفی صورت می گیرد. چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی در ایران ...
۱۳۹۹-۰۴-۱۵
چاپ مقاله ISI در اقصی نقاط ایران
چاپ مقاله ISI در اصفهان، شیراز، مشهد، تهران و سایر شهرها که دارای دانشگاه های بزرگ و معتبر هستند، طرفداران بسیار...
۱۳۹۹-۰۴-۱۱
چگونه نشریات ISI ایمپکت دار را تشخیص دهیم؟
نشریات ISI در جوامع علمی بسیار معتبر بوده و چاپ مقاله در آن ها طرفداران زیادی دارد. این نشریات به دوسته ایمپکت د...
۱۳۹۹-۰۴-۱۰
مقاله علمی پژوهشی چیست و چه مزایایی دارد؟
نشریات علمی پژوهشی نشریات بسیار معتبری در سطح دنیا هستند. زیرا چاپ مقاله علمی پژوهشی نیازمند ماه ها تحقیق و پژوه...
۱۳۹۹-۰۴-۰۹
اهمیت عنصر زمان در چاپ مقالات در نشریات معتبر
چاپ مقاله ISI طرفداران زیادی در بین اساتید و دانشجویان دارد. بسیاری از این افراد به دلیل مواجه با محدودیت های زم...
۱۳۹۹-۰۴-۰۷
آشنایی با پایگاه های معتبر علمی برای چاپ مقاله
انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله در پذیرش مقاله بسیار تاثیرگذار است. بهتر است ژورنال مورد نظر را از میان ژورنا...
۱۳۹۹-۰۴-۰۴
عوامل تاثیرگذار در انتخاب نشریه برای چاپ مقاله
چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی معتبر نیازمند زمان و هزینه است. در این بخش هزینه چاپ مقاله در نشریات متفاوت را...
۱۳۹۹-۰۴-۰۳
ارسال و چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر
دانشجویان و محققان تمایل زیادی به چاپ مقاله در مجلات خارجی دارند. زیرا این مجلات مخاطبین بیشتری نسبت به مجلات دا...
۱۳۹۹-۰۴-۰۲
مقاله – سابمیت و پذیرش
پذیرش مقاله و چاپ آن در نشریات معتبر موفقیت بزرگی برای دانشجویان به ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به حساب ...
۱۳۹۹-۰۴-۰۱
مقاله ISI – نحوه چاپ مقاله
چاپ مقاله در نشریات معتبر و به ویژه نشریات ISI در دهه های اخیر در بین دانشجویان بسیار رواج یافته است. از این رو ...
۱۳۹۹-۰۳-۳۱
موسسه اندیشمند پیشرو در اریه خدمات پژوهشی
انجام مقاله

انجام مقاله یک امر مهم جهت نشر نتایج حاصله از یک پژوهش موفق می باشد. مقاله نویسی و اکسپت مقاله گام های بسیار زیاد و پیچیده ای را نیازمندند و تیم تخصصی اندیشمند جهت تسهیل درسیر این روند به یاری محقق [...]

۱۳۹۷-۰۵-۱۷

محبوب ترین مقالات
مقاله – روش تحقیق و طرح تحقیق

در مقاله نویسی برخی مفاهیم وجود دارند که بسیار ساده و پر کاربرد هستند اما تفاوت آن ها برای برخی از نویسندگان هنوز جا نیفتاده است. در این بخش به تفاوت دو مفهوم رو تحقیق و طرح تحقیق خواهیم پرداخت. ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
هزینه چاپ مقاله – بررسی نشریات برای چاپ مقاله

چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی معتبر نیازمند زمان و هزینه است. در این بخش هزینه چاپ مقاله در نشریات متفاوت را بررسی خواهیم کرد. ... [لینک]

محبوب ترین مقالات
دانلود مقاله – دانلود رایگان مقالات معتبر

یکی از مشکلاتی که دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری با آن مواجه هستند، عدم دسترسی به مقالات و پایان نامه های انگلیسی به روز است. تعدادی سایت داخلی و خارجی وجود دارند که با دریافت مبلغ اندکی به ما اجازه ... [لینک]

آخرین فهرست مقالات
اپلای و بورسیه تحصیلی

در سال 2010 در حدود 34 میلیون نفر در کانادا زندگی می کردند. کانادا به عنوان یک کشور دارای سه قشر بنیانگذار است: بومی، فرانسوی و انگلیسی. با این حال در طول تاریخ کشور مهاجرت همچنین نقش مهمی در ایجاد ... [لینک]

موسسه اندیشمند

با توجه به این منظور که راهنمایی و آموزش از ارکان اصلی رشد و ارتقای هر جامعه می باشد. از این رو موسسه پژوهشی اندیشمند با سالها تجربه در زمینه آموزش، پژوهشی و انتشارات در راستای نیل به این اهداف گام برداشته است. پایه های عمارت دانش اندیشمند بر اساتید و محققین توانمند این شرکت استوار است و کلیه آموزشات در قالب مقاله نویسی، چاپ مقاله، انجام پایان نامه، انجام طرح های پژوهشی، چاپ کتاب و ... به متقاضیان محترم ارائه می گردد. بدیهیست اساتید و محققین محترم از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما بوده و گام به گام شما را در رسیدن به مقصود خود همراهی می نمایند. همچنین تیم اندیشمند جهت دسترسی پژوهشگران ارجمند به مقالات و مراجع روز دنیا کلیه این منابع را به صورت رایگان در بخش دانلود ها در اختیار نویسندگان و پژوهشگران قرار داده  و اخبار روز آکادمیک نیز هر روز بیشتر...

لیست اخبار

برگزاری کنکور در شب یا در فضای باز
عضو کمیسیون آموزش مجلس عنوان کرد: نحوه برگزاری کنکور بررسی خواهد شد. چندین سناریو برای این موضوع مطرح است که می توان به تعویق کنکور، برگزاری کنکور در شب و برگزاری کنکور در چندین [...]
آخرین وضعیت تخصیص بودجه دانشگاه ها در سال جاری
معاون اداری مالی وزارت علوم اعلام کرد: میزان 10 درصد از بودجه دانشگاه ها که از سال قبل باقی مانده است، طبق قول دکتر نوبخت، به صورت تنخواه در سال جاری پرداخت می شود. [...]
در صورت تشدید کرونا، سوالات کنکور کاهش پیدا خواهد کرد
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس عنوان کرد: در مورد نحوه برگزاری کنکور سناریوهای مختلفی وجود دارد که لغو آزمون یا کوتاه کردن آن از طریق کاهش تعداد سوالات کنکور به منظور [...]

در باره ما

هدف موسسه اندیشمند افزایش اطلاعات و سطح توانمندی پژوهشگران در عرصه نگارش و چاپ متون علمی خود می باشد. موسسه اندیشمند خدمات بررسی، مشاوره، آموزش، ویرایش و ... متون علمی (مقاله ، کتاب ، طرح پژوهشی و .. ) را به اساتید و پژوشگران ارجمند ارائه می نماید .تیم تخصصی اندیشمند به نویسندگان کمک میکند تا بتوانند در هر زمینه و هر رشته و به هر زبان زنده دنیا حاصل پژوهش خود را در قالب مقاله و کتاب به چاپ برسانند. خانواده تخصصی اندیشمند متشکل از 100 پژوهشگر شاخص در هر رشته تخصصی می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری با این شرکت در حال همکاری هستند . این شرکت از سال 1393 آغاز به کار نموده و تاکنون بیش از 4000 پروژه تحقیقاتی را مدیریت نموده و به سر انجام رسانده است . خدمات ما صرفا مشمول پژوهشگران نبوده و خدمات پژوهش جهت انجام طرح های پژوهشی به شرکت ها و سازمان ها ارائه میگردد، ا بیشتر

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس انتری (Express Entry) یا ورود سریع

مهاجرت به کانادا برای افرادی که به دنبال کیفیت بهتر زندگی هستند، یکی از بهترین گزینه ها در جهان است. این امر فرصت های بسیاری برای پیشرفت شغلی و همچنین تقویت شخصی ایجاد می کند. در این بخش [...]


الزامات ویزای کانادا + عکس ویزای کانادا

ویزای کانادا

بسته به کشور محل اقامت شما ، اگر می خواهید به کانادا مراجعه کنید ، ممکن است نیاز به درخواست ویزای کانادا داشته باشید. در اینجا کشورهایی که برای س[...]


Humber College

دانشگاه هامبر با عنوان کالج هامبر، موسسه فناوری و یادگیری پیشرفته هامبر، در سال 1967 تأسیس شد. این دانشگاه به عنوان یک کالج عمومی با بودجه عمومی در آنتاریو در کشور کانادا فعالیت می کند. د[...]

چگونه مقاله خود را در نشریات معتبر چاپ کنیم؟

پذیرش و چاپ مقاله در نشریات علمی معتبر با اهداف مختلفی صورت می گیرد. چاپ مقاله در نشریات داخلی و خارجی در ایران طرفداران زیادی دارد. در این بخش شما را با نحوه پذیرش و چاپ مقاله بیشتر آشنا[...]


چاپ مقاله ISI در اقصی نقاط ایران

چاپ مقاله ISI در اصفهان، شیراز، مشهد، تهران و سایر شهرها که دارای دانشگاه های بزرگ و معتبر هستند، طرفداران بسیار زیادی دارد. شاخص های اندازه گیری این نشریات چه شاخص هایی می باشند؟

[...]

چگونه نشریات ISI ایمپکت دار را تشخیص دهیم؟

نشریات ISI در جوامع علمی بسیار معتبر بوده و چاپ مقاله در آن ها طرفداران زیادی دارد. این نشریات به دوسته ایمپکت دار و بدون ایمپکت تقسیم می شوند، که می توان گفت چاپ مقاله ISI با ایمپکت بالا[...]

چگونه متوجه مرتبط بودن حیطه مقاله خود با حیطه نشریه شویم؟

اسکوپ نشریه بیان کننده اهداف و حیطه موضوعی آن نشریه است. چیزی که نشریه می خواهد به آن دست پیدا کرده و آن را به خوانندگان خود برساند.

[...]

یک ناشر چه مواردی را باید رعایت کند؟

ناشران نیز در کنار نویسندگان و سایر افراد که در تولید و چاپ یک کتاب یا مقاله مشارکت دارند، باید یک سری اصول اخلاقی مربوط به نشر را رعایت کنند تا مشکلی در کار به وجود نیاید.

[...]

دست نوشته خود را برای وایلی ارسال کرده اید، قدم بعدی چیست؟

این متن شما را با مراحل تبدیل دست نوشته به کتاب آشنا می کند. اگر از ترتیب مراحل مطمئن نیستید یا سوال خاصی دارید، با مسئول پروژه خود تماس بگیرید و از او راهنمایی بخواهید.

[...]

خدمات چاپ کتاب – کتاب از پایان نامه

چاپ کتاب از پایان نامه ارشد در بین دانشجویان بسیار مرسوم است. این کار باعث بیشتر دیده شدن پایان نامه می شود و مزایای دیگری نیز برای دانشجو به همراه دارد. در این بخش نحوه چاپ کتاب از پایان[...]


چگونه از پایان نامه خود کتاب استخراج کنیم؟

تبدیل پایان نامه به کتاب یکی از دغدغه های این روزهای دانشجویان است. چاپ کتاب علاوه بر اینکه باعث افزای مخاطبین دانشجویان می شود، رزومه تحصیلی و کاری آن ها را نیز تقویت می کند.

[...]

نحوه انجام فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد

فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد که با عنوان تحلیل داه ها شناخته شده است، یکی از فصول مهم در انجام پایان نامه است. در این بخش محتوای این فصل را بررسی خواهیم کرد.

[...]

مرکز استنادی علوم جهان اسلام

مرکز استنادی علوم جهان اسلام با نام اختصاری ISC، سومین پایگاه استنادی معتبر برای چاپ مقالات به شمار می رود. چاپ مقاله ISC امتیازات زیادی برای محقق در بر دارد.

[...]

چه ژورنالی برای چاپ مقاله شما مناسب است؟

در سال های اخیر، چاپ مقاله در ژورنال های داخلی و خارجی طرفداران زیادی پیدا کرده است و دانشجویان و محققان در این عرصه به رقابت پرداخته اند. در این مقاله با ژورنال های معتبر برای چاپ مقاله [...]


چگونه مقالات علمی را رایگان دانلود کنیم؟

یکی از مشکلاتی که دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری با آن مواجه هستند، عدم دسترسی به مقالات و پایان نامه های انگلیسی به روز است. تعدادی سایت داخلی و خارجی وجود دارند که با دریافت مبلغ اندکی به[...]