آشنایی با بخش Authors Guidline

در این بخش جدیدترین های دینای علم و فن آوری در قالب مقالات جهت استفاده در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد .همچنین عاقه مندان میتوانند دست اورد های علمی خود را جهت معرفی به دیگران در انجمن بارگزاری نمایند

مدیران انجمن: farzad, مدیران انجمن

قوانین انجمن
رسم ادب و احترام به یکدیگر در این انجمن الزامی است .این یک انجمن علمی و پژوهشی میباشد ...
ارسال پست
adminArticle
مدیر کل سایت
پست: 13
تاریخ عضویت: شنبه اکتبر 06, 2018 3:13 pm

آشنایی با بخش Authors Guidline

پست توسط adminArticle » یک شنبه اکتبر 07, 2018 12:09 pm

بخش راهنمای نویسندگان


در بخش راهنمای نویسندگان (Authors Guideline)، مجلات رویکرد و کلیات نحوه چاپ مقاله را در مجله خود ارائه می نمایند که توصیه می گردد پیش از هر گونه اقدام برای انجام مقاله اخذ اکسپت و یا چاپ مقاله حتما مطالعه گردد. بخش های مختلفی در این بخش جهت آشنایی نویسندگان ارائه میگردد که به شرح زیر به توضیحات مختصری درباره آنها می پردازیم.

اطلاعات کتابشناختی (Bibliographic Information) : در این بخش اطلاعات کلی مجله ارائه می شود که اهم این موضوعات و مطالب عبارتند از نام سردبیر، رویکرد، شماره شاپا (ISSN)، روند کلی و ... .
اهداف و زمینه ها (Aims and Scopes) : در این بخش به توضیحات مختصری در ارتباط با موضوعات تحت پوشش مجله ارائه می گردد که نویسندگان مقاله جهت چاپ مقاله به آن نیازمندند و برای اخذ اکسپت مقاله خود بهتر است حتما مطالعه نمایند .
نمونه مقالات قابل چاپ (Type of Acceptable Manuscripts) : این بخش خط مشی مجله را در ارتباط با مقالاتی که در سبک چاپ مقاله آن است ارائه می نمایند تا نویسندگان مقالات خارج از این سبک را برای مجله ارسال ننمایند.
نمایه ها (Abstract and Indexing) : در این بخش کلیاتی در مورد نمایه های اخذ شده توسط مجله داده می شود و معمولا مهمترین نمایه های مجله معرفی میگردند.
قوانین چاپ (Publication Ethics) : با توجه به اینکه قوانین مشخصی در چاپ مقالات علمی وجود دارد و هر مجله ای جهت پیشبر علم ملزم به رعایت آن می باشد، در این بخش به بیان قوانین چاپ مقاله در مجله پرداخته می شود.
معیار های ارسال مقاله (Submission Criteria) : دراین بخش به معیارهایی جهت چاپ مقاله پرداخته می شود منجمله روش های ارسال مقاله (Submission Method) ، فرمت بندی وآماده سازی مقاله (Manuscript Preparation) و ... .
و نیز در این بخش به توضیحاتی در مورد نحوه امتیاز دهی به مقالات و درصد پذیرش مقالات و هزینه چاپ مقالات و ... پرداخته می شود .
در صورت وجود هر گونه سوال و یا سفارش از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید.

http://www.andishmandproject.com/mainPa ... 8%A7%D9%86

samanehematifar
پست: 3
تاریخ عضویت: دو شنبه ژولای 22, 2019 11:04 am

Re: آشنایی با بخش Authors Guidline

پست توسط samanehematifar » شنبه ژولای 27, 2019 11:10 am

در این بخش نویسندگانی که قصد ارسال مقاله را در مجله مورد نظر دارند، راهنمایی میکند.
مواردی از قبیل اطلاعات کلی مجله از قبیل فرمت مقالات، توضیحاتی در مورد روند داوری و مدت زمان پذیرش و چاپ مقاله، حیطه موضوعی مجله و ...

ارسال پست